גישור עבורי זו תפיסת חיים. ההבנה המדויקת כי הסמוי מן העין, הצרכים שלנו הם המשפיעים על חיינו. והחיים שלנו מורכבים, מלאים באתגרים ואין תשובות בית ספר. בפגישות שלנו אנו נתאמן לייצר תובנות בנוגע למערכות יחסים מורכבות בעבודה ובחיים האישיים, נלמד יחד מה השינוי הרצוי מבחינתך ונבנה גשר להגיע אליו.

נתחיל את הפגישה מההקשבה הבלתי מסויגת שלי אלייך. בהמשך אשאל שאלות  שיעזרו לנו להגדיר מה התוצאה הראויה מבחינתך . נכיר בגורמים מעכבים וחוסמים אשר כיום מעכבים אותך להגיע ליעדים האישיים. לפעמים זה יהיה לא נוח אך בהחלט יעיל. אני אעזור לך לקבל באהבה את כל המכלול שבך תוך הדגשה וגילוי חוזקות ויכולות. אני לא אגיד לך מה להרגיש ומה לעשות.

אני אהיה משאב עבורך לשיפור איכות חיים שלך. בזכות המפגשים תהיה לך היכולת לראות באופן בהיר את החלופות העומדות בפנייך ויתאפשר לך לנתב גם את עצמך וגם את המצב באופן שעונה על הרצונות והצרכים שלך כאדם עצמאי, שלם ומסוגל לבחור.

ינתנו לך כלים ישימים אותם ניתן לתרגל בפגישות שלנו שיקנו לך את היכולת לנהל את עצמך בחייך ועם הקרובים אלייך ,ללא תלות במפגשים שלנו.

אני מתחייבת : לשמור על פרטיותך, לייצר מרחב מאפשר ומכיל עבורך להיפתח ולשתף , להקדיש  לך את מלוא תשומת לבי, לתמוך ולעודד , להעמיד לרשותך ארגז כלים מגוון וישים במקרה הפרטי שלך.

בעזרת מספר פגישות בודדות נוכל להגיע לתוצאות. אין מדובר בטיפול פסיכולוגי ארוך העוסק במניעים מהעבר,  אלא בתהליך מובנה אך גמיש  מכוון מטרה לייצר עבורך את התובנות והכלים הדרושים לך לחוות חיים מלאים של סיפוק ונחת רוח.

דרכי עבודה שלי

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now