המלצות

אולגה היקרה

למדתי ממך המון על דייקנות ,רצינות, אחריות ,הצבת יעדים ועמידה בהם –אבל לא פחות לדעת לעצור ולקבל פרופורציות וליהנות מהפירות. תודה על כל העידוד, התמיכה ,העזרה וההרגשה (והידיעה) שאת תמיד שם כשצריך. (ליאור)

למדתי ממך לשים גבולות, לעשות סדר עדיפויות ולא לקחת ללב ..( דנה)

אולגה שלי!

תודה על החיזוקים ,על האמונה ועל כך שתמיד העצמת אותי. אני שמחה שנכנסת לי לחיים כי למדתי ממך המון- לא לוותר, לשאול שאלות ולעלות מעלה ומעלה...תמיד יהיה לך מקום חם בלבי ( שני)

אני מסכמת כעת שנה לא פשוטה. שנה של המון עבודה על עצמי

המון תהליכים שהיית שותפה להם במישרין ובעקיפין. אני רוצה להודות לך על הסבלנות הרבה,על דרך הסתכלות שונה. על כך שנתת מקום לשאול ולהתחבט וקיבלת זאת בהבנה... (טלי)

אולגה היקרה!

תודה על שנתיים מדהימות של ליווי. על העזרה לצמוח, על המילה הטובה

החזרה "לשביל" כשצריך. העצה,ההקשבה ושתמיד "היית" כשהייתי צריכה.( נעמה)

אולגה יקרה לי מאוד!

בשביל להגיע למטרה קיימים דרכים רבות ושונות, היכולת שלך לראות את המציאות מתוך אמת, עם הרבה גוונים, בזווית נוספת, לשמוע לקבל ולהוביל, הביאה אותי למקומות של למידה והתפתחות. (ציפי)

מצאתי בך, אולגה, קבלה אמיתית. את מי שמולך, מכל סוג. בשלוה בסבלנות ( גם כשבתחילת הדרך היה לי קשה לפעמים להתבטא) ( ואולי דווקא בגלל זה, אח"כ היה החיבור מיוחד).

למדתי ממך הקשבה. פשוט לשבת ולהקשיב. וזו אמנות. תדעי שפעמים רבות ישבתי מול חונכות וחיקיתי אותך ( לפחות ניסיתי). במיוחד אהבתי את החשיבה המעמיקה, בנויה שכבה ע"ג שכבה עד לסוף הדרך- לפתרון הכ"כ נכון. הכ"כ מדויק. ( יוטי)