על עצמי

אולגה צוקרמן רבין, מגשרת אישית ומשפחתית לפתרון קונפליקטים ויצירת שינוי

נשואה  ואם לשתי בנות, תושבת רחובות.

בוגרת תואר שני מטעם אוניברסיטת בר אילן בניהול סכסוכים, קונפליקטים ומשא ומתן.

בוגרת לימודי גישור, פרקטיקום בגישור וגישור במשפחה מטעם קבוצת גבים.

מאמנת בכירה בקורסי גישור מקצועיים.

בעלת ניסיון רב שנים בעבודה עם הציבור החרדי, בניהול ממשקים קהילתיים   רב תרבותיים ובניהול צוותי עובדים.

מומחית בליווי תהלכי שינוי להשגת מטרות המתאימות לאדם ולסביבתו תוך פיתוח כישורים אישיים ומסוגלות עצמית להתמודדות עם מצבים מורכבים בחיי המשפחה או בעבודה.

נושאים בהם אני מטפלת
  • סכסוכים במשפחה

  • הורים מבוגרים

  • מגורים משותפים עם הורים

  • איך להתקדם בעבודה

  • איך להתמיד בעבודה

  • קונפליקטים ודילמות אישיות על רקע שונות תרבותית

שפות
  • עברית

  • רוסית

אודות דרך העבודה שלי

גישור עבורי זו תפיסת חיים. ההבנה המדויקת כי הסמוי מן העין, הצרכים שלנו הם המשפיעים על חיינו. והחיים שלנו מורכבים, מלאים באתגרים ואין תשובות בית ספר. בפגישות שלנו אנו נתאמן לייצר תובנות בנוגע למערכות יחסים מורכבות בעבודה ובחיים האישיים, נלמד יחד מה השינוי הרצוי מבחינתך ונבנה גשר להגיע אליו.

נתחיל את הפגישה מההקשבה הבלתי מסויגת שלי אלייך. בהמשך אשאל שאלות  שיעזרו לנו להגדיר מה התוצאה הראויה מבחינתך . נכיר בגורמים מעכבים וחוסמים אשר כיום מעכבים אותך להגיע ליעדים האישיים. לפעמים זה יהיה לא נוח אך בהחלט יעיל. אני אעזור לך לקבל באהבה את כל המכלול שבך תוך הדגשה וגילוי חוזקות ויכולות. אני לא אגיד לך מה להרגיש ומה לעשות .

אני אהיה משאב עבורך לשיפור איכות חיים שלך. בזכות המפגשים תהיה לך היכולת לראות באופן בהיר את החלופות העומדות בפנייך ויתאפשר לך לנתב גם את עצמך וגם את המצב באופן שעונה על הרצונות והצרכים שלך כאדם עצמאי, שלם ומסוגל לבחור.

ינתנו לך כלים ישימים אותם ניתן לתרגל בפגישות שלנו שיקנו לך את היכולת לנהל את עצמך בחייך ועם הקרובים אלייך ,ללא תלות במפגשים שלנו.

אני מתחייבת : לשמור על פרטיותך, לייצר מרחב מאפשר ומכיל עבורך להיפתח ולשתף , להקדיש  לך את מלוא תשומת לבי, לתמוך ולעודד , להעמיד לרשותך ארגז כלים מגוון וישים במקרה הפרטי שלך.

בעזרת מספר פגישות בודדות נוכל להגיע לתוצאות. אין מדובר בטיפול פסיכולוגי ארוך העוסק במניעים מהעבר,  אלא בתהליך מובנה אך גמיש  מכוון מטרה לייצר עבורך את התובנות והכלים הדרושים לך לחוות חיים מלאים של סיפוק ונחת רוח.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now